O Académie

Společnost Académie Scientifique de Beauté dává své zkušenosti do služeb krásy již více než jedno století. Tato rodinná nezávislá firma, s dědictvím dlouhé tradice dokonalosti a 100% francouzskou výrobou, předává duši značky z generace na generaci.

Académie je všeobecně uznávaná pro svou metodu ošetření podle typů pleti a jejich problémů. Každý výrobek značky pro péči o pleť je výsledkem nekompromisního vědeckého výzkumu z hlediska kvality a know-how nastaveného našimi "řemeslníky krásy".

Od slavného přípravku "Princesse des Crèmes", který byl vytvořen v roce 1890, až po úžasný vědecký počin "Formule Merveilleuse", překvapuje společnost od svého vzniku všechny na celém světě.

Nejvýznamnější francouzské herečky, jako například Michèle Morgan, Marie Bell, Sim Viva, Marie Glory si okamžitě osvojily Académie.

Dnes Vás zveme k prozkoumání světa specifických znalostí Académie: "Věda ve službách krásy"

 

O nás

Janetta Bogdanová je jediným autorizovaným a licencovaným distributorem francouzské značky Académie Scientifique de Beauté v Česku a na Slovensku již od roku 2014. Po vzoru rodinné tradice z Paříže se tak věnuje zákazníkům s osobním přístupem a přináší jim kvalitní výrobky, které pečují o jejich krásu. 

 

 

Zpět do obchodu